Pozitīvo emociju spēle “Aizrautīgā Eiropa”

17.04.2019.

17.aprīlī skolā uzņēmām Eiropas mājas komandu, lai atraktīvās nodarbībās stiprinātu piederības sajūtu Eiropai un atgādinātu par demokrātiskajām vērtībām , ko ikdienā baudām kā Es pilsoņi. Nodarbības piedzīvoja 6.ab, 7.abc un vidusskolas skolēni. Lūk, ieskats skolēnu atbildēs.

Ar ko tevi aizrauj Eiropa?

Ar dažādām valodām, brīnišķīgām valstīm, kuras var apceļot, ar gudriem un aktīviem cilvēkiem, ar skaistām pilsētām, ar to, ka ES valstis palīdz cita citai, ar sportošanu, ar to, ka nav jāmaina valūta un ir daudz darba iespēju, ar Ronaldo.

Ko jaunu es uzzināju šajā pasākumā?

9.maijā būs Eiropas eksāmens, kurā var piedalīties katrs; sapratu, ka ir daudzas valstis, kuras vēlos apceļot; pavisam ir 28 ES valstis; ir bīstami publicēt nepatiesu informāciju sociālajos tīklos; Šveice neietilpst ES; iemācījos dažu valstu karogus; plastmasas pudele izzūd 500 gadu laikā; vienmēr var izdarīt vairāk un labāk; 25.maijā būs Eiroparlamenta vēlēšanas; latviešiem ir ar ko lepoties; ja tu patiešām centies un iegaumē jauno, vari kļūt gudrs.

Ko tu vēlies pateikt pasākuma vadītājiem?

Jūs esat ļoti radoši; man patika spēles un uzdevumi; pasākums bija interesants- labprāt ietu vēl; ik brīdis bija interesants; paldies, tas bija labi kopā pavadīts laiks; viss bija labi konstruēts, bija jautri; pasākums bija noderīgs un aizraujošs; paldies, ka man iemācīja daudz ko jaunu; paldies Kasparam un Andrim par palīdzību grūtajos jautājumos; man patika pazīstamie pasākuma vadītāji un tas, ka viņi sākumā izstāstīja par sevi, bet pēc tam no katras spēles varēja ko jaunu iemācīties.