Iespēja jāizmanto

Janvārī mūsu skolas četras skolnieces (Dārta, Evita, Jolanta, Alise) piedalījās biznesa ideju ģenerēšanas pasākumā, kuru organizēja Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Liena Kazāka. Pasākuma  laikā skolēni guva idejas tam, kā savu hobiju vai intereses pārvērst uzņēmējdarbībā. Skolēni uzklausīja   SIA „Meža mēbeles” dibinātāja Viktora Pērkona pieredzes stāstu par ekskluzīvu mēbeleļu ražošanu Gulbenes novadā Druvienas pagastā. Pasākuma laikā skolēni tika uzrunāti piedalīties konkursā „Biznesa ideju festivāls”. Gulbenes novada pašvaldība konkursu rīko, lai  iedrošinātu jauniešus veidot pašiem savu biznesu tepat – Gulbenes novadā.Divas mūsu skolas skolnieces  iesniedza savas biznesa idejas aprakstus konkursam 1.kartā, gaidām rezultātus.

pedagogs karjeras konsultants Raisa Raga