Aicinām apmeklēt Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālo pasākumu Gulbenē “CITS BAZĀRS”

13.02.2018.

Skolēnu mācību uzņēmumu  reģionālajā pasākumā Gulbenē “CITS BAZĀRS”  piedalīsies 45 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi (6 vidusskolas,3 ģimnāzijas,1 tehnikums,1koledža un 2 pamatskolas) no Rīgas, Valmieras, Kārsavas, Malnavas, Bērzaunes, Aizkraukles un Gulbenes novada skolām, kuri dienas garumā piedāvās savus oriģinālos izstrādājumus – apģērbu, dažādus koka izstrādājumus, rotaslietas un aksesuārus, kā arī spēles, interjera priekšmetus, dažādā veida pārtīkas produktus

Skolēnu mācību uzņēmumu  reģionālā pasākuma Gulbenē “CITS BAZĀRS”  ietvaros notiks jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana 7 nominācijās – Sociāli atbildīgs uzņēmums, Inovatīvs produkts, Labākais stends, Labākā pārdošanas komanda, Videi draudzīgs produkts ,kvalitātes produkts, labākā reklāma. SMU izvērtēšanu veiks pieredzējusi komanda, kurā būs pārstāvēta Swedbank, biedrība ”Sateka”, SIA ”Gulbenes-Alūksnes bānītis” , ziedu salons kolāža, ALTUM, Gulbenes novada dome .

“Veidojot savu mācību uzņēmumu, skolēns apgūst ne tikai zināšanas par uzņēmējdarbību un pārdošanu, bet vēl virkni dzīvē nepieciešamu un noderīgu prasmju – prezentēšanas prasmi, spēju strādāt komandā, veiksmīgas saskarsmes un organizēšanas kompetences. Tā ir neatsverama pieredze jaunam cilvēkam jau skolas laikā – saprast un novērtēt, ko reāli nozīmē būt uzņēmējam. Tā pamazām veidojas jauna uzņēmēju paaudze, kas ar saviem uzņēmumiem sekmēs reģionu attīstību nākotnē,” vērtē SMU programmas organizators Latvijā – Junior Achievement Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.