I semestra noslēgums

08.01.2018.

I semestra noslēgumā skolas līnijās suminājām zelta, sudraba un bronzas liecību saņēmējus, skolēnus, kuri I semestrī nav nokavējuši nevienu mācību stundu,un goda nosaukuma “Esmu pozitīvs” ieguvējus. Veiksmi un panākumus visiem, II mācību semestri uzsākot!

Zelta liecības

2.a Elza Gāgane

3.a Loreta Pendrika

3.a Kārlis Ivars Valdheims

3.b Evelīna Kušķe

4.a Kristians Daniels Valdheims

4.a Marta Podziņa

4.a Tomass Dergačs

7.b Elisa Mūrniece

9.a Ilvars Ilgsalietis

10.a Enija Baumgarte

11.b Evelīna Vekšina

12.a Amanda Baldone

Sudraba liecības

2.a Mārtiņš Bogdans

2.a Denija Dergača

2.a Marsels Mezītis

2.c Anete Krevica

2.c Dāvids Miezītis

2.c Andžela Ozola

3.a Gustavs Dergačs

3.a Karīna Kudrjašova

3.a Igors Kūlītis

3.a Dāniels Melnis

3.b Kristiāna Žeigure

3.b Rainers Germelis

3.b Signe Signija Gibala

3.b Viola Vidze

4.a Evelīna Upīte

4.a Arīna Logina

4.a Rainolds Rusiņš

4.b Jorens Dukurs

4.c Samanta Gorbāne

4.c Alise Karuzina

5.a Annija Keita Avina

5.a Undīne Meisīte

5.a Dace Prockalova

5.a Estere Ilga Tuča

5.a Lote Raģele

5.b Alise Līva Razenovska

6.a Edžus Bleikšs

6.a Emīlija Mia Kundrate

6.b Evelīna Lazdiņa

7.a Aurēlija Aizupiete

7.a Emīls Vīksniņs

7.b Rolands Cīrulis

8.a Nikola Žvirbļa

9.a Alise Smirnova

9.a Ņikita Trifonovs

9.b Lauris Lapsa

10.a Alise Briede

10.a Simona Anna Cāne

10.a Jeļizaveta Černova

10.a Evelīna Marisa Mazūre

10.a Toms Daniels Raģelis

10.a Annija Sintija Toma

10.c Grunte Amanda

11.a Pārsla Agnija Brence

11.a Viktorija Kuzmane

11.a Sandis Sirmais

11.b Evelīna Vinogradova

11.b Paula Paipala

11.c Ainārs Kalniņš

11.c Egita Kušķe

12.a Jana Bubiša

12.a Artis Lūsis

12.a Samanta Sīmane

12.c Jolanta Bebre

Bronzas liecības

2.a Evelīna Bogačkova

2.a Lenija Dergača

2.a Ralfs Dzērve

2.a Valters Matisons

2.a Rainers Ozoliņš

2.a Viola Petručeņa

2.a Beatrise Švarce Švampāne

2.a Gustavs Vītols

2.b Amanda Cibule

2.b Alekss Daniels Kočāns

2.b Haralds Poga

2.b Dināra Zainalova

2.c Linards Sandis Anaņko

2.c Madara Danieka

2.c Kārlis Emsiņš

2.c Darens Andrejs Musajevs

2.c Ričards Penners

2.c Ričijs Rubenis

2.c Alise Slica

2.c Viktorija Štokņa

2.c Kaspars Žīgurs

3.a Marta Izabella Brūniņa

3.a Guntra Gibala

3.a Matīss Lācis

3.a Armands Līviņš

3.a Džūlija Ļisicina

3.a Henriks Safronovs

3.a Sanija Silavniece

3.a Mairis Vasiļenko

3.a Mārtiņš Zarāns

3.b Viktors Sarmis Ditmanis

3.b Dāvids Gorbāns

3.b Kristers Ļebedevs

6.b Viktorija Dekterova

7.a Samanta Leona

7.a Kristofers Viljams Mazūrs

7.a Kerija Pennere

7.b Tīna Zemniece

10.a Linda Paņina

Esmu pozitīvs

1.a Andis Kūlītis

1.b Alise Icaka

2.a Elza Gāgane

2.b Roberts Vīns

2.c Enija Fabrika

3.a Džūlija Ļisicina

3.b Alvis Tučs

4.a Valters Osis

4.b Alekss Smirnovs

4.b Dāvis Stradiņš

4.c Samanta Gorbāne

5.a Annija Keita Avina

5.b Alise Līva Razenovska

6.a Emīlija Mia Kundrāte

6.b Evelīna Lazdiņa

7.a Viktorija Ločmane

7.b Elisa Mūrniece

7.c Evija Silamiķele

8.a Nikola Žvirbļa

8.b Enija Groma

8.c Terēze Ance Putene

9.a Ņikita Trifonovs

9.b Lauris Lapsa

10.a Toms Daniels Raģelis

10.c Amanda Grunte

11.a Kristiāna Mocareva

11.b Kintija Opinsone

11.c Samanta Sirmbārde

12.a Aivis Kopmanis

12.c Rainers Bogdanovs

ABC Rudīte Jegorova