Nodarbība “Karjeras kauliņi ir mesti”

03.05.2017.

3. maijā  personīgās izaugsmes treneris Mārtiņš Geida 9.,12. klašu skolēniem vadīja nodarbību “Karjeras kauliņi ir mesti”.
Nodarbības mērķis- mudināt skolēnus izzināt sevi un izvērtēt savu profesionālo piemērotību darba tirgus prasībām.Tika izmantots metodiskais līdzeklis karjeras konsultēšanā “Padod tālāk” (kauliņi).
Skolēnu atziņas par pasākumu:*Izmantojot spēles elementus un kauliņus, lektors lika padomāt man par sevi un savu lomu savas karjeras veidošanā. Lika padomāt par to, kā es pavadu savu laiku, cik lietderīgi, par to, ko es gribu sasniegt .
*Patika izteikt savas domas. Nodarbības vadītājs caur spēli lika padomāt par savu attieksmi pret dažādam lietam un par savu turpmāko dzīvi, par to, kā es veidošu savu karjeru.
*Es ieguvu jaunu informāciju par to, kā cilvēka uzvedība un izskats daudz pasaka par cilvēku, par to, ka to veiksmīgi izmanto darba devēji intervijā, atlasot sev darbiniekus.
*Man vislabāk patika mētāt kubu,kad mēs atbildējām par sevi.Es uzzināju daudz vairāk par darba devēja prasībām.karjeras speciāliste Raisa Raga