Brauciens  uz Madonu 

13.04.2017.

13.aprīlī Madonā notika SMU Lieldienu reģionālais gadatirgus. No Gulbenes 2.vidusskolas tajā piedalījās 5 skolēnu mācību uzņēmumi –SIA ”Volars”, SIA ”Ciku Caku”, SIA ”Mufaro”, SIA ”Tauriņi”, SIA ”Perlur” . SMU “Ciku Caki ” dalībnieki Deriana Bukovska un Rinalds Ozers  ieguva Madonas novada izglītības pārvaldes simpātiju balvu. Skolēni, piedaloties tirdziņā, gūst pieredzi uzņēmējdarbībā, pilnveido  komunikācijas un prezentēšanas prasmes.

Jaunieši  apmeklēja  arī Madonas biznesa inkubatoru un iepazinās ar to darbu, ar biznesa iespējam, izmantojot inkubatora pakalpojumus. Apmeklējām arī SIA ”Madonas karameles” -saldumu ražotāju, skolēni tika iepazīstināti ar karameļu gatavošanu, noskatījās filmiņu par ražošanas procesu,  varēja paši piedalīties ražošanas procesā. Vadītāja iedrošināja skolēnus nebaidīties uzsākt  savu biznesu un hobiju pārvērst par nopietnu uzņēmējdarbību.

Skolēni, apmeklējot  uzņēmumu SIA”Baltic Bloks”, bija pārsteigti par ražošanas apjomiem un  tehnoloģijām. Uzņēmuma vadītājs uzsvēra, ka skolēniem  jāiet mācīties tehnikumā un jāapgūst elektriķa, mehatroniskas sistēmas tehniķa, mehāniķa profesija. Darbs ir, tajā gaida  atbildīgus, precīzus un mācībām atvērtus darbiniekus.

karjeras speciāliste R.Raga