Aicinām pieteikties vasaras diennakts nometnei

03.04.2017.

Gulbenes 2.vidusskolā no 26. līdz 30.jūnijam tiek organizēta nometne ”Radošā uzņēmējdarbība” skolēniem no 13 līdz 19 gadu vecumam. Tā būs diennakts nometne un notiks viesu namā ”Ferma” (Daukstu pagasts, 6 km no Gulbenes).

Gulbenes 2.vidusskola ir projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” izmēģinājumskola, līdz ar to nometnes mērķis uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem, palīdzēt viņiem karjeras lēmuma pieņemšanā, darba pasaules iepazīšanā, izglītības iespēju izpētē.

Nometnes programmā paredzētas radošas darbnīcas, uzņēmumu apmeklējumi: skolēni uzzinās par uzņēmēja darbu, darba devēja  problēmām, to iespējamo risināšanu, riskiem,  iepazīsies ar šādām profesijām –maiznieks, galdnieks, tūristu gids, lauksaimnieks, lauku īpašuma apsaimniekotājs, traktortehnikas vadītājs, kokapstrādes operators, kokapstrādes tehnologs. Radošas darbnīcās skolēni paši veidos savus uzņēmumus (SMU)- ražos preces un sniegs pakalpojumus, preces realizēs tirdziņā . Būs aizraujošas fiziskās aktivitātes, pārgājieni, kino vakari, disko golfs, komandu spēles u.c.

Nepieciešams vecāku līdzfinansējums ēdināšanai (3x dienā)-50.00 EUR.

Visus interesentus aicinām aizpildīt iesniegumu (jautāt klases audzinātājam) un iesniegt skolotājai Raisai Ragai (47.kab.) līdz aprīļa beigām. Kontaktinformācija pa tālruni 26428918.