Karjeras pasākums Ogres tehnikumā

23.03.2017.

23.martā Ogres tehnikuma  Dizaina un mākslas nodaļā notika Uzņēmēju un Atvērto durvju diena, kas pulcēja vairākus simtus interesentu. Gulbenes 2.vidusskolas 18 skolēni no 8.,9.,11.,12.klases arī piedalījās šajā pasākumā.

Jaunieši noklausījās  radošas apvienības “Skudras metropole” producentes Gundegas Skudriņas lekciju par kultūras, mākslas un izklaides pasākumu veidošanu.Ilustratore, grafikas dizainere Linda Gobeta ar savu pieredzi mudināja skolēnus uzdrīkstēties mācīties ārzemēs un, atgriežoties Latvijā, uzsākt savu biznesu .Dizaina uzņēmuma ”Purpurs” pārstāve Beāte Dronka iepazīstināja skolēnus ar to, kā papīram pievienot vērtību un piešķirt ikdienas lietām cēlumu.Dizaineris Egils Mednis stāstīja par dizainera darbu, par mutifunkcionālu pieeju savu zināšanu, prasmju un talanta izmantošanā, veidojot izstāžu un tirdzniecības vietu iekārtojumu, izstrādājot konceptu dažādu interesantu priekšmetu veidošanā.

Skolēniem bija iespēja iepazīties ar tehnikuma vidi, mācību telpām, pašiem padarboties pie iekārtām. Tehnikuma mācību vide sakārtota pievilcīga, pasniedzēji atsaucīgi un draudzīgi, skolā notiek daudz labu un interesantu lietu.

Šajā iestādē var iegūt profesiju pēc 9.vai 12.klases beigšanas.

karjeras speciāliste R.Raga