Aizsācies darbs projektā “Culture of Learning”

27.11.2016

Skola kopš 5.septembra ir uzsākusi darbu Erasmus+ K2 stratēģiskajā partnerībā, kurā iesniedzējas un darbības valstis ir Anglija, Polija, Islande, Latvija – kopā 11 partneri. Projekts ilgs līdz 2019.g. Projektā darbojas Krakovas Universitāte, Latvijas Universitāte un Dienvidvelsas Universitāte.

Projekta “Culture of Learning” jēga no “mācīt mācīties”metodikas sasaucas ar mūsu skolas un novada prioritāti.Saturiski Polijas pasniedzēji balstās uz zinātnisko pētījumu, kuru arī mēs varēsim lasīt interneta resursos par mācīšanās vidi.

Līdz februārim mēs saņemsim aptaujas, kuras veiksim skolā, lai noskaidrotu pēc vienotas metodikas, kā jūtas skolēns un skolotājs.Anketēšana notiks interneta vidē.

Projekta aktivitātes ir – plānošanas vizītes (piedalās skolas koordinators), mācību vizītes (skolotāji 1 angļu v. +1 cita priekšm. skolotājs), multipilkatorie pasākumi, publicitāte sociālajos tīklos utt. 21.-24. 11. Skolas koordinatore Dita bija plānošanas vizītē Cardiff (UK). 4.-11. 03.2017. uz mācību vizīti Cardiff (UK) dosies angļu valodas skolotāja Dace Vilka un matemātikas skolotāja Līga Cāne. 2017. maijā būs mācību vizīte uz Krakovu (PL).

skolotāja Dita Grigore