Zvaigžņu spēle noslēgusies

18.11.2016

Lūk, Zvaigžņu spēles galveno lomu spēlētāji! Lepojamies ar savu komandu- jūs bijāt vienoti un spēlējāt skaisti. Uzvara ir mūsu! Priecājamies arī par GNVĢ komandas cieņpilno spēli. Lieliski, ka Gulbenē ir tik stalti un sportiski puiši. Lieliski, ka abas skolas varēja tikties šajā pasākumā un ne tikai mēroties spēkiem, bet arī sadarboties, lai Zvaigžņu spēles tradīcija pilsētā turpinātos.

 

Par mača labākajiem spēlētājiem atzina Markusu Pušpuru (2.vsk.) un Miku Freiju (GNVĢ leģionārs).
Vēlamies pateikties visiem skatītājiem par līdzjušanu, spēles talismaniem par uzmundrināšanu un turpmāk minētajiem labvēļiem par atbalstu balvu sagādāšanā: PALDIES Gulbenes novada domei, atpūtas kompleksam “Kantes krogs”, salonam “Tiina Lux”, SIA “DMS Sfēra”, konditorijai “Gardums”, SIA”ARAND AB”, sporta centram, apdrošināšanas kompānijai BTA, salonam “Raivo”, veselības un skaistumkopšanas centram “Tavai un manai veselībai”, “Gulbenes-Alūksnes bānītim”, skolēnu mācību uzņēmumam “Woodbrush”, grāmatnīcai “Zvaigzne ABC”, veikalam “Laima”, ziedu salonam “Krāčukakts”.
Uz gadu ceļojošais kauss mirdzināsies pie mums. Esam gatavi nākamgad par to cīnīties atkal.
Vairāk foto šeit:
https://photos.google.com/share/AF1QipONUNMgtIYqSIlnnFgbZ3RKXQOhUKHU_NyO-ekFsRy4-hIRXBGFErVib89L5FYTmg?key=ODF6MExPVU5nNmNZUlphVFU0TVd5b3NIdVRUSEZR